777 720 760  |  24@anonyme.cz  |  Sukova třída 1556, Pardubice

Anonyme | Roman Smíšek
anonyme, internet agency, ecommerce, marketing, akvizice, retence
1765

Roman Smíšek

Profesní CV – více na LinkedIn
 

 

Astratex s.r.o.

Největší internetový prodejce spodního prádla v České republice. Společnost byla založena v roce 2001 a na trhu je zastoupená dvěma značkami. Značka Astratex je spojená se spodním prádlem a plavkami. Značka Bonatex je spojená s ložním povlečením. Společnost působí na českém, slovenském, ukrajinském a rumunském trhu. Všechny e-shopy mají společný sklad, který se nachází v České republice. Jeho rozloha je přes 1 500 m2 a je zde uloženo přes 1 500 druhů zboží, které celkem čítá přes 60 000 položek.

Oblasti zájmu

MARKETING
 
AKVIZICE NOVÝCH ZÁKAZNÍKŮ
 
RETENCE STÁVAJÍCÍCH ZÁKAZNÍKŮ
 
ZAHRANIČNÍ TRHY (SK, UA, RO)
 

4home, a.s.

B2C zásilkový obchod. Společnost 4home byla založena v roce 2004. Začínala jako klasický zásilkový obchod, který prostřednictvím tištěných katalogů nabízel vybavení pro domácnost. Mezi stěžejní kategorie patřil bytový textil, ložní povlečení a pomůcky do kuchyně. Dalším důležitým prodejním kanálem se stal internetový obchod. Společnost se rychle rozrostla a masivně investovala do infrastruktury, logistiky, rozšíření sortimentu a zákaznických služeb. V současné době působí na českém a slovenském trhu, provozuje několik kamenných prodejen a nabízí vše pro domov a zahradu. Prohlédněte si internetové obchody www.4home.cz, www.4econ.cz a www.4pure.cz.

Oblasti zájmu

MARKETING
 
MANAGEMENT
 
AKVIZICE NOVÝCH ZÁKAZNÍKŮ
 
RETENCE STÁVAJÍCÍCH ZÁKAZNÍKŮ
 
ZAHRANIČNÍ TRHY (SK)
 

FG Forrest a.s.

Přední internetová agentura založená v roce 1996. Agentura se zabývá kompletním návrhem a vývojem korporátních webů, intranetů a mobilních aplikací pro společnosti jako jsou ČEZ, Komerční banka, Vodafone, Rodinný pivovar Bernard nebo McDonald’s. Prohlédněte si firemní web www.fg.cz.

Oblasti zájmu

UX DESIGN
 
WEBOVÁ ANALYTIKA
 
SEO
 

Groupe 3SI

Nadnárodní e-commerce skupina, která sdružuje značky jako jsou Magnet, 3 Suisses, Witt International, Venca, Blancheporte, Unigro, Vitrine magique, Becquet, 3 Pagen nebo Helline. Internetové obchody zmíněných značek navštíví více než 20 milionů unikátních návštěvníků měsíčně. Skupina působí ve 20 zemích a zaměstnává více než 5000 lidí. V České republice je zastoupená značkami Blancheporte a 3 Pagen. Mezi hlavní prodejní kanály patří tištěné katalogy a internetové obchody. Prohlédněte si e-shopy www.blancheporte.cz a www.3pagen.cz.

Oblasti zájmu

PROJECT MANAGEMENT
 
WEBOVÁ ANALYTIKA
 
HTML & CSS
 
GRAFICKÝ DESIGN
 

MS v klasickém lyžování Liberec 2009

Mistrovství světa v klasickém lyžování 2009 byla jedna z největších sportovních akcí v historii České republiky, která proběhla od 18. února do 1. března 2009 ve sportovních areálech v Liberci.

Oblasti zájmu

XHTML
 
CSS
 

T-Mobile Czech Republic a.s.

Mobilní operátor, člen mezinárodního koncernu Deutsche Telekom. Prohlédněte si firemní stránky www.tmobile.cz.

Oblasti zájmu

XHTML & CSS
 
GRAFICKÝ DESIGN
 
PŘÍSTUPNOST A POUŽITELNOST
 
FLASH
 

Stapro s.r.o.

Společnost  je významným dodavatelem informačních systémů a zároveň i poskytovatelem služeb v oblasti informačních technologií pro zdravotnictví. STAPRO od svého založení v roce 1990 průběžně zvyšuje tržní podíl a obrat prodeje vlastního aplikačního software a služeb. Dceřiná společnost STAPRO Slovensko s. r. o. také úspěšně působí na slovenském zdravotnickém trhu již od roku 1993. Úsilí o vysokou kvalitu produktů a služeb podporuje systém řízení kvality dle ISO 9001:2008, který byl v roce 2009 recertifikován společností 3EC International, s.r.o. a je ve společnosti provozován již od roku 2003. Prohlédněte si firemní webové stránky www.stapro.cz.

Oblasti zájmu

VÝVOJ A TESTOVÁNÍ SW
 
MANAGAMENT
 
PROJECT MANAGAMENT