777 720 760  |  24@anonyme.cz  |  Sukova třída 1556, Pardubice

Anonyme | Proč s námi
anonyme, internet agency, ecommerce, marketing, akvizice, retence
3783

Proč s námi

 
Best practices

Již od roku 2006 se pohybujeme na straně náročných klientů, a to zejména z oblasti B2C e-commerce. Přineseme vám best practices, které většina agentur nemá kde získat. Prohlédněte si naše profesní CV: Roman Smíšek a Csaba Botoš.

Komunikační kanály

Zatímco jiné online agentury se zabývají pouze zdroji jako jsou PPC, SEM/SEO, display, mail, PR nebo sociální sítě, naše agentura má praktické zkušenosti s daleko více komunikačními kanály. Pro oslovení nových zákazníků nebo zvýšení počtu opakovaných nákupů pracujeme například s RTB, výměnnými kupóny, vklady, tištěnou inzercí, SMS nebo telemarketingem.

Jako jedna z mála agentur dokážeme sestavit business plán opírající se o ekonomická data jako je například marže, vratkovost, hrubý nebo čistý zisk. Stejným způsobem přistupujeme k plánování a vyhodnocování kampaní. Díky detailní znalosti poměru nákladů k výkonu dokážeme lépe spravovat vaše investice do reklamy.

Zahraniční trhy

Máme zkušenosti s českým, slovenským, ukrajinským a rumunským mediálním trhem. Pomůžeme vám s marketingovou podporou a navazováním kontaktů ve zmíněných zemích.

Navrhujeme a vyvíjíme podpůrné marketingové nástroje, které zefektivní vaše podnikání. Prohlédněte si například náš KPI dashboard nebo Monitoring cen konkurence. Další nástroje jsme schopni vyvinout na míru vašim potřebám.

Zakládáme si na korektních a přátelských vztazích, v nichž důvěra a spolehlivost hrají klíčovou roli.