777 720 760  |  24@anonyme.cz  |  Sukova třída 1556, Pardubice

Anonyme | O nás
anonyme, internet agency, ecommerce, marketing, akvizice, retence
3169
 

 

KDO JSME

Jsme kreativní internetová agentura. Pomůžeme vám s rozletem v oblasti marketingu, ecommerce a vývoje webových aplikací. Ať už chcete nahoru s obratem e-shopu, stoupat s webem ve vyhledávačích nebo chcete najít ulítlý nápad na vizuální styl, být s námi na palubě se vyplatí.

Náš tým ›

Marketing

Vývoj aplikací

 

 

CO DĚLÁME

Děláme reklamu, která funguje. Kreativitou, která zaujme. Pomůžeme vám s akvizicí nových zákazníků a retencí stávajících zákazníků. Připravíme vám web nebo zoptimalizujeme e-shop. Prohlédněte si naše produktové listy.

Produktové listy ›

 

PROČ S NÁMI?

Na trhu je celá řada internetových agentur, z nichž každá může být pro laika za hvězdu. Protože jde o vaše peníze, nabízíme vám konkrétní záruky a důvody, proč s námi.

  • Záruka know how. Pomáháme společnostem, které od svých dodavatelů vyžadují tu nejvyšší kvalitu. V našich CV naleznete zmínky o společnostech jako jsou T-Mobile, Komerční banka, Rodinný pivovar Bernard, nebo projektech Mistrovství světa v klasickém lyžování Liberec 2009, Sčítání slovenského lidu 2011. Náš tým ›
  • Dokonalá znalost marketingu. Od roku 2007 se pohybujeme v prostředí zásilkových a internetových obchodů jako jsou Astratex, 4home nebo Magnet. Na rozdíl od většiny agentur máme bohaté zkušenosti nejen s online kanály, ale také s tištěnými katalogy, mobilním marketingem a telemarketingem.
  • Vyznáme se v zahraničí. Řada našich klientů působí nejen v České republice, ale také na Slovensku, Ukrajině nebo v Rumunsku. Známe online prostředí v těchto zemích a dokážeme vám pomoc se spuštěním a následnou marketingovou podporou zahraničních projektů.
  • Jsme kreativní. Stavíme na promyšlených vizuálních stylech, které zaujmou a dobře se pamatují. Prohlédněte si Spal To ›

 

DOMLUVTE SI S NÁMI SCHŮZKU

KÁVU PLATÍME MY

Kontakt ›