777 720 760  |  24@anonyme.cz  |  Sukova třída 1556, Pardubice

Anonyme | Monitoring cen konkurence
anonyme, internet agency, ecommerce, marketing, akvizice, retence
3576

Monitoring cen konkurence

 
Monitoring konkurence
Autor: Roman Smíšek Rubrika: Články

Mnoho obchodníků se spálilo nastavením příliš vysokých nebo naopak nízkých cen. Většina e-shopů bojuje o přízeň zákazníků s konkurenčními obchody, které nabízí zcela identické zboží. Možností jak se odlišit je stále méně a cena hraje pro zákazníky významnou roli. Pro úspěšné obchodování je proto důležité sledovat konkurenční ceny a reagovat na situaci na trhu. Pro účely sledování cen jsme vyvinuli Nástroj pro monitoring cen konkurence.

Nástroj pro monitoring cen konkurence

Stručně řečeno: nástroj pro monitoring cen konkurence je webová aplikace, která v pravidelných intervalech, např. 1x týdně, srovná ceny Vámi vybraných produktů s cenami konkurence. Výsledný report odešle na Vámi zvolené e-mailové adresy. Report je k dispozici také ve webovém rozhraní aplikace, včetně možnosti stažení ve formátu csv nebo xlsx.

Nástroj se skládá ze 3 oken

  • První okno je přihlašovací.
  • Druhé okno obsahuje aktuální report.
  • Třetí okno slouží k administraci produktů, které chcete reportovat.

Přihlašovací okno

Monitoring cen, přihlašovací okno

Okno Report

Monitoring cen, okno Report

Okno Administrace

Monitoring cen, administrace
Cena nástroje

Cena za Nástroj pro monitoring konkurence závisí na tom, zda jde o monitoring v rámci českého nebo zahraničního trhu. Roli hraje také počet sledovaných e-shopů. Kontaktujte nás a my přizpůsobíme nabídku vašim potřebám.

15 Čer 2014 Žádné komentáře