777 720 760  |  24@anonyme.cz  |  Sukova třída 1556, Pardubice

Anonyme | Csaba Botoš
anonyme, internet agency, ecommerce, marketing, akvizice, retence
1767

Csaba Botoš

Profesní CV – více na LinkedIn
 

4home, a.s.

B2C zásilkový obchod. Společnost 4home byla založena v roce 2004. Začínala jako klasický zásilkový obchod, který prostřednictvím tištěných katalogů nabízel vybavení pro domácnost. Mezi stěžejní kategorie patřil bytový textil, ložní povlečení a pomůcky do kuchyně. Dalším důležitým prodejním kanálem se stal internetový obchod. Společnost se rychle rozrostla a masivně investovala do infrastruktury, logistiky, rozšíření sortimentu a zákaznických služeb. V současné době působí na českém a slovenském trhu, provozuje několik kamenných prodejen a nabízí vše pro domov a zahradu. Prohlédněte si internetové obchody www.4home.cz, www.4econ.cz a www.4pure.cz.

Oblasti zájmu

E-COMMERCE
 
.NET C#
 
MS SQL
 
INTEGRACE S MS DYNAMICS NAV 2013
 

Prague Bistro s.r.o.

Kreativní internetová agentura s klienty jako jsou Vodafone, Leo Express nebo Karlovarské minerální vody. Specializuje se na internetové strategie, UX design, responsivní weby a grafické práce. Prohlédněte si firemní webové stránky www.praguebistro.cz.

Oblasti zájmu

 

 

.NET C#
 
MS SQL
 

Scanservice, a.s.

Největší česká firma zabývající se digitalizací dokumentů. Společnost nabízí služby zpracování dokumentů formou outsourcingu a dodává systémy pro zpracování dokumentů předním českým a zahraničním společnostem, a to i státní správě a samosprávě. V současné době scanservice zažívá boom především díky tlaku trhu na zvyšování efektivity, kvality a snižování nákladů na provoz. Společnost splňuje a v mnohém překračuje požadavky norem ISO 9001:2008,  ISO 27001:2005 a ISO 14001:2004, pro které je již mnoho let certifikovaná.  V roce 2012 Scanservice úspěšně prošla mezinárodním auditem společnosti Deloitte na ISAE 3402, který je v českém prostředí unikátní. Tento audit je požadován u firem  obchodovaných na akciových burzách v USA, které využívají outsourcing procesů a přísné požadavky jsou přenášeny i na jejich dodavatele.

Oblasti zájmu

 

 

.NET C#
 
MS SQL
 
ORACLE
 

Groupe 3SI

Nadnárodní e-commerce skupina, která sdružuje značky jako jsou Magnet, 3 Suisses, Witt International, Venca, Blancheporte, Unigro, Vitrine magique, Becquet, 3 Pagen nebo Helline. Internetové obchody zmíněných značek navštíví více než 20 milionů unikátních návštěvníků měsíčně. Skupina působí ve 20 zemích a zaměstnává více než 5000 lidí. V České republice je zastoupená značkami Blancheporte a 3 Pagen. Mezi hlavní prodejní kanály patří tištěné katalogy a internetové obchody. Prohlédněte si e-shopy www.blancheporte.cz a www.3pagen.cz.

Oblasti zájmu

 

 

E-COMMERCE
 
.NET C#
 
MS SQL
 
INTEGRACE S IBM AS/400
 

Pardubická krajská nemocnice, a.s.

Nemocnice náleží k největším zdravotnickým zařízením Pardubického kraje. Na 5 klinikách, respektive 39 odděleních je ročně na 941 lůžkách hospitalizováno okolo 32 500 nemocných a provedeno okolo 385 000 ambulantních ošetření. Prohlédněte si webové stránky www.nemocnice-pardubice.cz.

Oblasti zájmu

 

 

.NET C#
 
MS SQL
 

Stapro s.r.o.

Společnost  je významným dodavatelem informačních systémů a zároveň i poskytovatelem služeb v oblasti informačních technologií pro zdravotnictví. STAPRO od svého založení v roce 1990 průběžně zvyšuje tržní podíl a obrat prodeje vlastního aplikačního software a služeb. Dceřiná společnost STAPRO Slovensko s. r. o. také úspěšně působí na slovenském zdravotnickém trhu již od roku 1993. Úsilí o vysokou kvalitu produktů a služeb podporuje systém řízení kvality dle ISO 9001:2008, který byl v roce 2009 recertifikován společností 3EC International, s.r.o. a je ve společnosti provozován již od roku 2003. Prohlédněte si firemní webové stránky www.stapro.cz.

Oblasti zájmu

 

 

.NET C#
 
MS SQL
 

Funlife Trading s.r.o.

Společnost se zabývá návrhy serverových řešení a správou sítí.

Oblasti zájmu

SPRÁVA PODNIKOVÝCH SERVERŮ
 
SPRÁVA CLUSTERU